אישור

הדפס  הדפס
  שלח לחבר
facebook google+
ראשי  >  חדשות משפטיות  > עו"ד שלומי הייזלר מונה לתפקיד מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין במשרד המשפטים

עו"ד שלומי הייזלר. צילום: דוברות משרד המשפטים

עו"ד שלומי הייזלר מונה לתפקיד מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין במשרד המשפטים


27.10.2015 | עו"ד אורי ישראל פז

הייזלר, המנהל כיום את לשכת מפקח ירושלים והדרום באגף, נבחר לתפקיד באמצעות ועדת איתור בראשות מנכ"לית משרד המשפטים עו"ד אמי פלמור. הוא יחליף את עו"ד עליזה קן, המסיימת את תפקידה לאחר שמונה שנים

שרת המשפטים, ח"כ איילת שקד, החליטה למנות את עו"ד שלומי הייזלר לתפקיד מנהל האגף לרישום והסדר מקרקעין במשרד המשפטים. עוה"ד הייזלר מנהל כיום את לשכת מפקח ירושלים והדרום באגף. עו"ד הייזלר יחליף את עו"ד עליזה קן, המסיימת את תפקידה לאחר שמונה שנים.

עו"ד הייזלר נבחר לתפקיד באמצעות ועדת איתור, בראשות מנכ"לית משרד המשפטים, עו"ד אמי פלמור. חברי הועדה היו פרופ' חיים זנדברג, נציג האקדמיה; ד"ר הראל ארנון, נציג הציבור; גלית כהן, נציגת המשרד להגנת הסביבה; ואילן רם, נציג נציבות שירות המדינה.

כאמור, שרת המשפטים החליטה לאמץ את המלצת הועדה.

עו"ד שלומי הייזלר הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. את תפקידו בשירות הציבורי החל בשנת 2002, כפרקליט העוסק בעניינים אזרחיים בפרקליטות מחוז ירושלים. החל מה2007 שירת כפרקליט במחלקה הפיסקאלית בפרקליטות המדינה ובשנת 2010 החל את תפקידו בלשכת מפקח ירושלים והדרום. בשנים האחרונות כיהן עו"ד הייזלר במקביל גם כיו"ר ועדת הערר הארצית לתכנון ובנייה.

שרת המשפטים, איילת שקד, בירכה את עו"ד הייזלר על מינויו למנהל האגף וציינה כי "שלומי גדל והתמקצע בתוך האגף ומכיר אותו על בוריו. אני בטוחה כי הוא יסייע בשיפור איכות השירות לציבור באגף, וכן בייעול תהליכי העבודה. אני מודה לעו"ד עליזה קן על שנים רבות של עבודה מסורה".

 

 
x

אהבתם? תנו לייק בפייסבוק.