אישור

הדפס  הדפס
  שלח לחבר
facebook google+
ראשי  >  חדשות משפטיות  > אישום: בן 24 מאילת איים על עורכי דין מוכרים ממרכז הארץ בשם ארגוני פשע

צילום: Getty images Israel

אישום: בן 24 מאילת איים על עורכי דין מוכרים ממרכז הארץ בשם ארגוני פשע


08.02.2015 | עו"ד אורי ישראל פז

הנאשם נהג להתקשר למכשירים סלולריים של מספר עורכי דין מוכרים ולאיים על חייהם. בחקירתו סיפר כי השיג את מספרי הטלפון של עורכי הדין באתר אינטרנט של לשכת עורכי הדין ובאתר של מוקד בזק 144, אך הכחיש כל קשר לארגוני הפשיעה שבשמם הזדהה בשיחות המפלילות

תושב אילת בן 24 נהג בתקופה האחרונה לאיים על מספר עורכי דין מוכרים ממרכז הארץ באמצעות שיחות טלפון מהלכות אימים בשם ארגוני פשיעה. הבוקר (א, 8.2) הגישה נגדו המשטרה כתב אישום בבית משפט השלום באילת.

 

לקבלת עדכוני חדשות, פסיקה וחקיקה ישירות למייל, לחץ כאן

 

כתב האישום הוגש כנגד תושב העיר לאחר שנהג להתקשר למכשירים סלולריים של מספר עורכי דין מוכרים ולאיים על חייהם. בבוקרו של יום שלישי האחרון התקבל דיווח במשטרת מרחב אילת, מתחנת ראשון לציון שבמחוז מרכז, בעקבות תלונה שהוגשה על ידי עורכת דין שעות ספורות לפני כן. פעולות חקירתיות ופעילות מחלק המודיעין והבילוש, שבוצעו מיד עם קבלת הדיווח, הביאו לאיתורו של החשוד, יליד 1991, ולמעצרו תוך פחות מיממה.

לאחר שנעצר, החשוד הועבר לחקירה במחלק פשעים במשטרת אילת, שם בתחילה הכחיש את המיוחס לו, אך במהלך החקירה שינה את גרסתו והודה בשני מקרים. בהמשכה של החקירה, אף הודה במקרה נוסף שלגביו טרם הוגשה תלונה. עוד הוסיף החשוד בחקירה כי את מספרי הטלפון השיג באתר אינטרנט של לשכת עורכי הדין ובאתר של מוקד בזק 144. החשוד הכחיש בחקירותיו כל קשר לארגוני פשיעה, כפי שנהג להזדהות בשיחות המפלילות.

במהלך סוף השבוע הוארך מעצרו בבית משפט השלום באילת ואף הוגשה הצהרת תובע. הבוקר, כאמור, הוגש לבית המשפט כתב אישום נגדו, על ידי עו"ד מפקח זוהר עזרואל ממחלק התביעות במרחב אילת, בעבירות של איומים והטרדה באמצעות מתקן בזק, עבירות עליהן כבר קיימים לחובתו שישה חודשי מאסר על תנאי.

 

 

 
x

אהבתם? תנו לייק בפייסבוק.