אישור

הדפס  הדפס
  שלח לחבר
facebook google+
ראשי  >  חדשות משפטיות  > נקבע תאריך למשוב השופטים 2014: יחל ב-25 בנובמבר עד ה-15 בדצמבר

עו"ד דורון ברזילי. צילום: יחסי ציבור

נקבע תאריך למשוב השופטים 2014: יחל ב-25 בנובמבר עד ה-15 בדצמבר


12.11.2014 | ליאור שדמי שפיצר

60 אלף עורכי דין יוזמנו להשתתף במשוב השופטים 2014. הסקר יתקיים באופן אנונימי, ועורכי הדין יצביעו באמצעות סיסמה ואישית שתבטיח שמירה מירבית על הסודיות ואבטחת המידע. בלשכת עורכי הדין הדגישו כי המשוב אינו כלי ניגוח אלא אמצעי הערכה שיגביר את אמון הציבור במערכת המשפט

60 אלף עורכי דין יוזמנו להשתתף במשוב השופטים 2014, שיתקיים ב-25 בנובמבר 2014 עד ה-15 בדצמבר 2014. הסקר הוא אנונימי, ועורכי הדין יצביעו באמצעות סיסמה אישית שתבטיח שמירה מירבית על הסודיות ואבטחת המידע.

 

לקבלת עדכוני חדשות, פסיקה וחקיקה ישירות למייל, לחץ כאן

 

בלשכת עורכי הדין הדגישו היום כי "משוב השופטים אינו כלי ניגוח, אלא כלי חשוב להערכת התנהלותם של שופטים והמערכת המשפטית. אין ספק שאמון הציבור במערכת המשפט מצוי במגמת ירידה, שכן שופטים ממוקדים במתן תוצאה והכרעה שיפוטית, הוגנת, בעוד שציבור המתדיינים מתמקד בהתנהלות שהובילה לתוצאה.

"לשכת עורכי הדין רואה לנכון לשוב ולהדגיש כי היא רואה חשיבות רבה במערכת משפטית חזקה וזוכה לאמון הציבור ועל כן עושה כמיטב היכולת לשמירה על אכיפת החוק והסדר, תוך שיתוף פעולה הדוק עם השופטים, הנהלת בתי המשפט, פרקליטות המדינה, היועץ המשפטי לממשלה וזרועות השלטון. המשוב יתקיים בעקבות פנייתם של עורכי הדין רבים, אשר רואים לנכון לחזק את המערכת המשפטית ואמון הציבור באמצעות משוב שופטים, שיעשה תוך שמירה על כבוד המערכת ואמון ציבור זה, מכל פגיעה".

עו"ד דורון ברזילי, ראש לשכת עורכי הדין, אמר כי "לאלה שניסו לחבל במשוב ובקיומו אומר כי הגברת אמון הציבור במערכת המשפטית היא צורך עליון לחיזוק המערכת המשפטית, ושמירה על מעמדה. הבטחתי שהמשוב יתקיים עוד השנה בנובמבר וכל המערכות ערוכות וסדורות לביצועו בתאריך היעד".

 

 
x

אהבתם? תנו לייק בפייסבוק.