אישור

הדפס  הדפס
  שלח לחבר
facebook google+
ראשי  >  חדשות משפטיות  > תנועת אומ"ץ מבקשת לחקור חשדות להעלמת מס נגד השר לשעבר יעקב נאמן

תנועת אומ"ץ מבקשת לחקור חשדות להעלמת מס נגד השר לשעבר יעקב נאמן


18.04.2013 | עו"ד אנה נודל

התנועה פנתה ליועמ"ש בבקשה להורות על פתיחת חקירה נגד שר המשפטים לשעבר בחשד להעלמת מס בתקופה שבה כיהן כעורך דין פרטי. רשות המיסים החלה בבדיקת הנושא לפני שלוש וחצי שנים

תנועת אומ"ץ פנתה אל היועץ המשפטי לממשלה עו"ד וינשטיין בבקשה להורות על פתיחת חקירה נגד שר המשפטים לשעבר יעקב נאמן בשל חשדות להעלמת מס.

יו"ר הנהלת תנועת אומ"ץ אריה אבנרי כתב במכתב שנשלח ליועץ המשפטי לממשלה כי "התנועה פנתה בשעתו לרשות המיסים בעניין חשד להעלמת מס על ידי שר המשפטים לשעבר פרופ' יעקב נאמן בתקופה שבה כיהן כפרקליט פרטי. בתגובה לכך נמסר לנו באורח בלתי רשמי כי הנושא הועבר לבדיקתך. עובדה זו גם פורסמה בכלי התקשורת. ככל הידוע עד כה לא נתת כל הנחיה בנדון, אולי משום שפרופ' יעקב נאמן כיהן כשר המשפטים שהיה באופן פורמלי ממונה עליך. עתה, אחרי שפרופ' נאמן פרש מתפקידו כשר המשפטים וחזר להיות פרקליט פרטי, אנו פונים אליך בבקשה להורות על חקירת החשדות נגדו".

רשות המיסים החלה לבדוק את הנושא לפני כשלוש וחצי שנים. חוקרי הרשות פנו ליועץ המשפטי לממשלה דאז מני מזוז לקבל הנחיות בעניין כבר בשלב הראשוני של הבדיקה. היועמ"ש הנחה את החוקרים לנהל בדיקה כנגד נאמן לפי עקרון השוויון, כמו נגד כל נישום אחר.

 
x

אהבתם? תנו לייק בפייסבוק.