אישור

הדפס  הדפס
  שלח לחבר
facebook google+
ראשי  >  חדשות משפטיות  > תביעה נגד לבנת פורן: דרשה שכ"ט של 80 אלף שקל על החזר מס של 64 אלף שקל

צילום: Getty images Israel

תביעה נגד לבנת פורן: דרשה שכ"ט של 80 אלף שקל על החזר מס של 64 אלף שקל


10.01.2013 | עו"ד אנה נודל

התובע טען כי החוזה עם המרכז למימוש זכויות רפואיות אינו חוקי ונוגד את תקנת הציבור, וכי המרכז כלל לא היה רשאי לייצגו מול רשויות המס בעקבות פסיקת בית המשפט בתביעה שהגישה לשכת עורכי הדין

תושב קרית אונו תובע את המרכז למימוש זכויות רפואיות של לבנת פורן בטענה כי המרכז החתים אותו על חוזה מקפח, בלתי חוקי ונוגד את תקנת הציבור, ודורש ממנו כעת לשלם שכר טרחה של 80 אלף שקל בגין הליך של החזר מס בסכום של 64 אלף שקל בלבד.

עוד טוען התובע, באמצעות עו"ד רם גורודיסקי, כי המרכז ממשיך לייצג לקוחות מול מס הכנסה, בניגוד לפסיקת בית המשפט המחוזי בירושלים באפריל 2012, שקיבל את תביעת לשכת עורכי הדין וקבע כי לבנת פורן מסיגה את גבול מקצוע עריכת הדין. בית המשפט המחוזי אסר על המרכב למימוש זכויות רפואיות לייצג לקוחות בפני המוסד לביטוח לאומי, חברות ביטוח, משרד הביטחון ורשויות המס, וקבע בין היתר כי המרכז רשאי לפעול רק בהתאם לפקודת מס הכנסה המתירה ייצוג נישומים על ידי יועצי מס.

המרכז למימוש זכויות רפואיות טוען בתגובה כי התובע מנסה להתחמק מתשלום שכר טרחה ומעלה טענות חסרות בסיס. לטענתם, התובע קיבל סכומים הרבה יותר גבוהים כתוצאה מהטיפול של המרכז בעניינו, וכי הוא יוצג מול מס הכנסה על ידי יועצת מס מוסמכת.

 
x

אהבתם? תנו לייק בפייסבוק.