אישור

הדפס  הדפס
  שלח לחבר
facebook google+
ראשי  >  חדשות משפטיות  > עו"ד ארנון חטר ישי נעצר בחשד במעורבות בהברחת הסמארטפונים הגדולה

צילום: יוטקה צונטו

עו"ד ארנון חטר ישי נעצר בחשד במעורבות בהברחת הסמארטפונים הגדולה


17.07.2012 | רון פז

ניתוח של חומרי החקירה וניתוח טכנולוגי של החומרים שנמצאו במחשבים הוביל את החוקרים לחשד למעורבות ישירה של החשוד, לשיבוש חקירה חמור, להעלמת ראיות ולהברחת טובין

רשות המיסים הודיעה היום (ג') על מעצר חשוד נוסף במעורבות בהברחת הסמארטפונים הגדולה שנחשפה בשבוע שעבר בנתב"ג. העצור הוא עו"ד ארנון חטר ישי (41), בנו של עו"ד דרור חטר ישי, לשעבר יו"ר לשכת עורכי הדין, ונכדו של עו"ד אהרן חטר ישי ז"ל, שכיהן כפרקליט הצבאי הראשי הראשון.

בית משפט השלום בירושלים שחרר אתמול (ב') תחת מגבלות את חטר ישי, החשוד במעורבות ישירה בהברחת הסמארטפונים. במשרד חקירות מכס ומע"מ ירושלים, בשיתוף עם מכס נתב"ג ויחידת מודיעין ארצית, נערכה פעילות מודיעינית ענפה בתחם הברחת מכשירי טלפון ניידים חכמים בעקבותיה נפתחה חקירה נגד מספר מעורבים החשודים כי חברו יחדיו והבריחו אלפי סמארטפונים כגון I PHONE4S ו- GALAXY 3, ששווים מוערך במיליוני שקלים.

מהבקשה עולה כי עד כה נתפסו למעלה מ-3,000 מכשירים מוברחים, ונעשים מאמצים להתחקות אחר מכשירים מוברחים נוספים. במהלך החקירה והחיפושים נתפסו מסמכים, מחשבים ומכשירי טלפון. ניתוח של חומרי החקירה וניתוח טכנולוגי של החומרים שנמצאו במחשבים הוביל את החוקרים לחשד למעורבות ישירה של החשוד, לשיבוש חקירה חמור, להעלמת ראיות ולהברחת טובין. החשוד אותר ביום ראשון בלילה, ונלקח לחקירה מביתו בתל אביב.

עוד עולה מהבקשה כי החשוד נחקר ומסר גרסה בה קשר את עצמו לחשדות נגדו. במקביל לחקירתו נחשפו עשרות רבות של סמארטפונים ארוזים בכ-25 ארגזים החשודים כמוברחים, שהוסתרו באחד המחסנים שבחזקתו של חטר ישי.

על הברחת הסמארטפונים הגדולה – הקלק כאן

 
x

אהבתם? תנו לייק בפייסבוק.