אישור


ראשי  > חוזים והסכמים  >  הסכמי הלוואה

לעיתים, במקרים שונים ולמטרות שונות, עולה הצורך בנטילת הלוואה - בין אם על מנת לממן מטרה מסוימת, להשלים משימה כלכלית או לכסות חוב, אפשרות נטילת ההלוואה קיימת באופנים שונים. לפני ביצוע ההלוואה עצמה, מבקשים הצדדים להסדיר את יחסיהם באמצעות הסכם הלוואה.
הסכם הלוואה הוא חוזה לכל דבר ועניין הנחתם בין הצד הנותן את ההלוואה והצד המקבל אותה, עבור תמורה עליה הוסכם מראש ובתנאים קבועים. יש לציין, כי קיימים הבדלים בין סוגי הלוואות שונים, ובראשם בין הלוואה בנקאית הניתנת ע"י מוסד פיננסי לבין הלוואה חוץ בנקאית.
חשוב לכלול בהסכם הלוואה את מטרת ההלוואה, גמירות רצונם של הצדדים וכן תנאים מהותיים, כגון אפשרות פירעון מוקדם, אופן העברת התמורה, מועדים, ריבית, בטחונות וכיוצא בזה.
באתר תקדין תוכלו למצוא מגוון הסכמי הלוואה, ובהם הסכם הלוואה צמוד למדד, הסכם הלוואה צמוד לדולר, הסכם הלוואה עם בטחונות שונים, ועוד.

---

דוגמאות חוזים מובילים בתחום

 
---

למה לרכוש חוזה בתקדין ?

אתר תקדין הינו אתר משפטי וותיק ובעל מוניטין רב בקרב עורכי דין, משפטנים, שופטים והציבור הרחב. באתר מיליוני פסקי דין, חוקים, כתבי טענות, תקצירי פסיקה ועוד. תקדין מנוהל ומתוחזק ע"י צוות מקצועי של עורכי דין ומידענים.

תבניות החוזים המוצעות לרכישה בתקדין נערכו ע"י עורכי דין בעלי ניסיון וידע, וניתנות להתאמה אישית בצורה פשוטה ביותר.


---

רכישת חוזים בתקדין - פשוט וקל

מאגר החוזים בתקדין מפולח לפי קטגוריות מקצועיות, באופן המאפשר איתור קל ופשוט של החוזה הרלבנטי. בצד כל חוזה, הסבר לגבי מהותו וכיצד להתאימו לצרכי המשתמש, וזאת, על מנת להקל עליכם למצוא את מבוקשכם, ולעשות שימוש בחוזה בצורה נוחה ויעילה.

*שימוש בתבניות החוזים אינו מהווה ייעוץ משפטי, או תחליף לייעוץ שכזה.

facebook google+