אישור


ראשי  > חוזים והסכמים  >  הסכם מייסדים

הקמת עסק חדש מלווה בהתרגשות ובתקווה של כל השותפים כי העסק יעלה על המסלול העסקי הנכון. על מנת למנוע ויכוחים ופערים בנוגע לאופן ניהול העסק ולהסדיר את היחסים בין הצדדים ואת אופן פעילות העסק, חותמים מייסדי העסק על הסכם מייסדים.
הסכם מייסדים להקמת חברה נועד להסדיר את מערכת היחסים העסקית והמשפטית בין מקימי חברה. להסכם מייסדים חשיבות רבה, באשר הוא אמור למנוע מחלוקות עתידיות ולהסדיר את מהלך חיי העסק, התנהלותו היומיומית וכן את התרחיש האפשרי של סיום חיי החברה.
ככלל, בהסכם המייסדים יופיעו הסכמות בדבר חלוקת התפקידים בארגון, אופן חלוקת המניות בין השותפים, הון המניות הרשום, הסדרים בנוגע לדירקטוריון החברה והאסיפה הכללית, הקצאת מניות, חלוקת כספים, מימון והשקעות ועוד כהנה וכהנה סעיפים להקמת וניהול החברה.
באתר תקדין תוכלו למצוא הסכם מייסדים הכולל את הסעיפים המהותיים הנדרשים להקמת החברה ופעילותה השוטפת, באופן המאפשר את התאמתו בצורה פשוטה לצרכי ולאופי החברה.

---

דוגמאות חוזים מובילים בתחום

 
---

למה לרכוש חוזה בתקדין ?

אתר תקדין הינו אתר משפטי וותיק ובעל מוניטין רב בקרב עורכי דין, משפטנים, שופטים והציבור הרחב. באתר מיליוני פסקי דין, חוקים, כתבי טענות, תקצירי פסיקה ועוד. תקדין מנוהל ומתוחזק ע"י צוות מקצועי של עורכי דין ומידענים.

תבניות החוזים המוצעות לרכישה בתקדין נערכו ע"י עורכי דין בעלי ניסיון וידע, וניתנות להתאמה אישית בצורה פשוטה ביותר.


---

רכישת חוזים בתקדין - פשוט וקל

מאגר החוזים בתקדין מפולח לפי קטגוריות מקצועיות, באופן המאפשר איתור קל ופשוט של החוזה הרלבנטי. בצד כל חוזה, הסבר לגבי מהותו וכיצד להתאימו לצרכי המשתמש, וזאת, על מנת להקל עליכם למצוא את מבוקשכם, ולעשות שימוש בחוזה בצורה נוחה ויעילה.

*שימוש בתבניות החוזים אינו מהווה ייעוץ משפטי, או תחליף לייעוץ שכזה.

facebook google+