אישור


ראשי  > חוזים והסכמים  >  כתבי סילוק וויתור (עובד/מעסיק)

בעת סיום יחסי עבודה, נדרש לעיתים העובד לחתום על כתב סילוק טענות בו הוא מצהיר כי קיבל את כל הכספים שהובטחו לו, וכי הוא מוותר על זכותו לקבל כספים נוספים או לתבוע את המעסיק.
במילים אחרות, מהווה החתימה על כתב סילוק טענות מעין גמר חשבון, בו מצהיר העובד כי לא יהיו לו כל תביעות עתידיות כלפי המעביד.
ככלל, כתב הסילוק כולל התייחסות לכלל הזכויות להן זכאי העובד עם סיום עבודתו, ומטרתו היא להבטיח כי הצדדים סיימו את יחסיהם על כל המשתמע מכך - העובד אכן קיבל את שמגיע לו על פי החוק (לא ניתן להתנות על זכויות קוגנטיות הקבועות בחוק) והמעסיק אינו צריך לחשוש מפני תביעה עתידית.
אתר תקדין מציע שתי דוגמאות של כתבי סילוק וויתור של עובדים כלפי מעסיקיהם (זכר ונקבה), אותן ניתן להתאים למקרה האישי ולנסיבות הספציפיות של הצדדים.

---

דוגמאות חוזים מובילים בתחום

 
---

למה לרכוש חוזה בתקדין ?

אתר תקדין הינו אתר משפטי וותיק ובעל מוניטין רב בקרב עורכי דין, משפטנים, שופטים והציבור הרחב. באתר מיליוני פסקי דין, חוקים, כתבי טענות, תקצירי פסיקה ועוד. תקדין מנוהל ומתוחזק ע"י צוות מקצועי של עורכי דין ומידענים.

תבניות החוזים המוצעות לרכישה בתקדין נערכו ע"י עורכי דין בעלי ניסיון וידע, וניתנות להתאמה אישית בצורה פשוטה ביותר.


---

רכישת חוזים בתקדין - פשוט וקל

מאגר החוזים בתקדין מפולח לפי קטגוריות מקצועיות, באופן המאפשר איתור קל ופשוט של החוזה הרלבנטי. בצד כל חוזה, הסבר לגבי מהותו וכיצד להתאימו לצרכי המשתמש, וזאת, על מנת להקל עליכם למצוא את מבוקשכם, ולעשות שימוש בחוזה בצורה נוחה ויעילה.

*שימוש בתבניות החוזים אינו מהווה ייעוץ משפטי, או תחליף לייעוץ שכזה.

facebook google+