אישור


ראשי  > חוזים והסכמים  >  הסכמי סודיות

עובדים המועסקים במקום עבודה חשופים פעמים רבות לסודות מקצועיים ונתונים עסקיים רגישים ביותר. עבור המעסיק, קיימת חשיבות רבה במניעת הדלפת נתונים אלה ובשמירה על סודיות המידע, ועל מנת להגן על עצמו ועל העסק, פעמים רבות נדרש העובד לחתום על הסכם לשמירת סודיות טרם תחילת עבודתו.
הסכם סודיות הינו חוזה משפטי לכל דבר הנחתם בין שני צדדים, במרבית המקרים - מעסיק ומועסק, והמגדיר את חובות העובד בשמירת סודות העסק במהלך תקופת העסקתו וגם עם סיומה.
הסכם לשמירת סודיות מאפשר למעסיק ביטחון כי נכסיו העסקיים והמקצועיים מוגנים וכי הוא אינו נתון לסכנה של גניבת פטנט, סוד מסחרי או כל קניין רוחני אחר השייך לעסק.
הסכם לשמירת סודיות מגדיר מהו המידע הרגיש בחברה אותו אסור לגלות , סוג ההגבלות החלות על העובד גם סיום העובדה, והסנקציות בגין הפרת התחייבויותיו.
באתר תקדין הסכם לשמירת סודיות ברור וממוקד, אותו ניתן להתאים לצרכים הייחודיים של כל לקוח.

---

דוגמאות חוזים מובילים בתחום

 
---

למה לרכוש חוזה בתקדין ?

אתר תקדין הינו אתר משפטי וותיק ובעל מוניטין רב בקרב עורכי דין, משפטנים, שופטים והציבור הרחב. באתר מיליוני פסקי דין, חוקים, כתבי טענות, תקצירי פסיקה ועוד. תקדין מנוהל ומתוחזק ע"י צוות מקצועי של עורכי דין ומידענים.

תבניות החוזים המוצעות לרכישה בתקדין נערכו ע"י עורכי דין בעלי ניסיון וידע, וניתנות להתאמה אישית בצורה פשוטה ביותר.


---

רכישת חוזים בתקדין - פשוט וקל

מאגר החוזים בתקדין מפולח לפי קטגוריות מקצועיות, באופן המאפשר איתור קל ופשוט של החוזה הרלבנטי. בצד כל חוזה, הסבר לגבי מהותו וכיצד להתאימו לצרכי המשתמש, וזאת, על מנת להקל עליכם למצוא את מבוקשכם, ולעשות שימוש בחוזה בצורה נוחה ויעילה.

*שימוש בתבניות החוזים אינו מהווה ייעוץ משפטי, או תחליף לייעוץ שכזה.

facebook google+