אישור


ראשי  > חוזים והסכמים  >  שטרי חוב

שטר חוב הינו התחייבות חתומה של אדם לשלם סכום כסף מוסכם עם דרישה, בהתקיים תנאים מסוימים או במועד עתידי קבוע, ומשמש בסוגי עסקאות רבים, שהשכיח בהם הוא עסקת שכירות, בהם השוכר חותם על השטר על מנת להבטיח את התחייבויותיו לקיום חוזה השכירות.
ככלל, הבטוחות משמשות לאותם מקרים בלתי צפויים בהם נדרשים צעדי אכיפה עקב הפרת החוזה. המציאות מראה, כי בצד אותם הסכמים המתקיימים כנדרש על מי מנוחות, קיימים מקרים אחרים, בהם נוצר סכסוך בין הצדדים ועולה הצורך לממש את אותן בטוחות עליהן חתם אחד הצדדים.
באתר תקדין תוכלו למצוא שטרי חוב לשימושכם כאשר כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטי השטר ולבדוק האם יש לבצע התאמות לעסקה הספציפית.

---

דוגמאות חוזים מובילים בתחום

 
---

למה לרכוש חוזה בתקדין ?

אתר תקדין הינו אתר משפטי וותיק ובעל מוניטין רב בקרב עורכי דין, משפטנים, שופטים והציבור הרחב. באתר מיליוני פסקי דין, חוקים, כתבי טענות, תקצירי פסיקה ועוד. תקדין מנוהל ומתוחזק ע"י צוות מקצועי של עורכי דין ומידענים.

תבניות החוזים המוצעות לרכישה בתקדין נערכו ע"י עורכי דין בעלי ניסיון וידע, וניתנות להתאמה אישית בצורה פשוטה ביותר.


---

רכישת חוזים בתקדין - פשוט וקל

מאגר החוזים בתקדין מפולח לפי קטגוריות מקצועיות, באופן המאפשר איתור קל ופשוט של החוזה הרלבנטי. בצד כל חוזה, הסבר לגבי מהותו וכיצד להתאימו לצרכי המשתמש, וזאת, על מנת להקל עליכם למצוא את מבוקשכם, ולעשות שימוש בחוזה בצורה נוחה ויעילה.

*שימוש בתבניות החוזים אינו מהווה ייעוץ משפטי, או תחליף לייעוץ שכזה.

facebook google+