חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ע"א 10412/06 - נורית כוחיי נ' רשות שדות התעופה בישראל ואח', פסק-דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 1,701,140 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 35 ש"ח
ע"א 10412/06 - נורית כוחיי נ' רשות שדות התעופה בישראל ואח' דחיית ערעור על סירוב לבקשת פסילה שנומקה בטענה של גיבוש דעה קדומה לפני שמיעת הראיות עליון

ע"א 10412/06

נורית כוחיי

נ ג ד

1. רשות שדות התעופה בישראל

2. ארקיע קווי תעופה ישראליים בע"מ


בבית המשפט העליון בשבתו כבית משפט לערעורים אזרחיים

[23.04.2007]


כבוד הנשיאה ד' ביניש


ערעור על החלטתו של בית משפט השלום בראשון-לציון (סגנית , השופטת ד' גנות) מיום 29.10.2006 הנשיא


בשם המערערת  - עו"ד אבי סגל

 

פסק-דין

 

ערעור על החלטתו של בית משפט השלום בראשון לציון (סגנית הנשיא, השופטת ד' גנות) מיום 29.10.2006, שלא לפסול עצמו מלדון בת.א. 616/06.

1.    בפני בית המשפט קמא מתנהלת תביעה שהגישה המערערת כנגד המשיבות לפיצוי בשל נזק גוף שנגרם לה, לטענתה, על ידי מסוע מזוודות בנמל התעופה בן גוריון. במקביל להגשת כתב הגנה, הגישו משיבות 2 ו- 3 בקשה לדחיית התביעה על הסף מחמת התיישנות. לאחר קבלת תגובת המערערת לבקשה, ותגובת משיבות 2 ו-3 לתגובה, כתב בית המשפט החלטה בבקשה, בהתאם לסמכותו על פי תקנה 241(ד) לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד-1984. לאחר כתיבת ההחלטה וקריאה חוזרת שלה, סבר בית המשפט כי נכון יהיה להכריע בבקשה לאחר העדת המערערת באשר לנסיבות פציעתה. מטרת העדת המערערת היתה קבלת הרקע העובדתי באשר לנסיבות המדויקות בהן ארעה התאונה, על מנת שניתן יהיה להכריע בבקשה לדחיית התובענה על הסף מחמת התיישנות. על כן, בדיון ביום 10.9.2006, התבקשה המערערת להעיד כאמור. בתום החקירה, הביע בית המשפט דעתו, כי על פי דברי המערערת עצמה, ובהנחה כי דבריה הם אמת, אין מנוס מהמסקנה כי התובענה התיישנה. בשלב זה ביקשה באת-כוח המערערת להמציא פסיקה נוספת, על מנת לשכנע את בית המשפט כי בנסיבות דומות נדחתה טענת התיישנות, ולמרות התנגדות המשיבים, התיר בית המשפט למערערת להמציא את הפסיקה הרלוונטית. באת-כוח המערערת בחרה שלא לצרף את הפסיקה, ובמקום זאת הגישה בקשת פסלות.

2.    בבקשת הפסלות טענה המערערת כי מדברי בית המשפט ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 35 ש"ח

אינדקס עו"ד בתקדין

איילת חן עו"ד
הוצאה לפועל
משפחה
פלילי
צפה בפרופיל
Bugsweep-שרותי בדיקות כנגד האזנה
חוקרים פרטיים
צפה בפרופיל