שלח לחבר
דף הבית > עדים מומחים

עדים מומחים

יום טוב בילו
1
רואי חשבון
יום טוב בילו
סה''כ הליכים בתקדין
בהם השתתף המומחה - 72

הנני בוגר החוג לכלכלה וחשבונאות באוניברסיטת חיפה משנת 1990 , רואה חשבון מוסמך משנת 1993. החל משנת 1993 משמש כשותף - מנהל סניף חיפה והצפון של משרד "ברלב ושות', רואי חשבון", המתמחה בתחומי הביקורת החקירתית . הנני עוסק מזה שנים רבות במתן חוות דעת מומחה מטעם בתי המשפט או מטעם אחד הצדדים, בעיקר במקרים בהם קיימים חשדות לאי סדרים, כמו גם סכסוכים עסקיים, בוררויות , מינוי מנהל מיוחד, ביצוע הערכות שווי ו/או אקטואריה באיזון נכסים בסכסוכים בבית המשפט לענייני משפחה. הביקורת החקירתית עוסקת, בעיקרה במניעה, איתור ובגילוי אי סדרים כספיים והונאות בגופים כלכליים; איתור נכסים; כימות נזקים, הערכת שווי של חברות ועסקים; ניתוח סוגיות פיננסיות סבוכות בתחומים שונים. הביקורת החקירתית מתבססת, בעיקרה, על ניסיון רב השנים בתחום החקירות החשבונאיות ועל הניסיון שצברתי בגופים ממלכתיים ואחרים בתחום החקירות והאכיפה. תחום זה, הוא תחום ייחודי הדורש ידע וניסיון, הן בתחום הכלכלי-חשבונאי והן בתחום החקירות. במהלך השנים, מוניתי בשורה ארוכה של תיקים על ידי בתי המשפט כמומחה לצורך מתן חוות דעת מטעם בית המשפט לבחינת סוגיות חשבונאיות, חקירתיות וכלכליות ולתפקידים של מנהל מיוחד, מפרק ובורר. בנוסף, מוניתי על ידי בתי המשפט למשפחה כמומחה, לצורך: הערכת שווי חברות ועסקים; מוניטין אישי וכושר השתכרות; עריכת תחשיבים אקטואריים וזכויות פנסיוניות; איזון נכסים ובדיקת חשדות להברחת נכסים. בנוסף, סייעתי לעורכי דין וגופים עסקיים רבים באמצעות הגשת חוות דעת מומחה מטעמם, בהתבסס על הניסיון רב השנים שצברתי בתחום ואמון בית המשפט בחוות דעתי, כמו גם הידע לחקור, להוכיח ברמת הראיות הנדרשת, לכמת הטענות ולהותיר הרושם האמין והמקצועי בעת החקירה הנגדית בבית המשפט. מאחר שמשרדנו איננו עוסק בתחומים השגרתיים של ראיית חשבון, הסיכוי להימצא במצב של ניגוד עניינים בעת מתן חוות דעת, הינו קלוש ביותר. בנוסף למתן חוות דעת, משרדנו עוסק, כאמור, בתחומי הביקורת החקירתית, ביקורת פנימית ,ביקורות מיוחדות, בקרות כספיות, סקרי סיכונים וחשיפה להונאות, ביקורת מערכות ממוחשבות, ניתוח דוחות כספיים, עריכת בדיקות נאותות (DUE DILIGENCE) וביקורת הונאות מחשבים (IT FRAUD AUDIT), במגוון רחב של ענפים, החל מעסקים קטנים ועד לתאגידים הגדולים במשק.

ציון לקוחות
דירוג איכות
דירוג מחיר
חוות דעת אחרונות של לקוחות
לחוות דעת נוספות >>
עמ"ש (חיפה) 56000-10-18 - פלוני נ' פלונית
סארי ג'יוסי [אב"ד],חננאל שרעבי,אספרנצה אלון
פסק דין
השופטת א. אלון
1. לפנינו ערעור על פסק דינו של בית משפט לענייני משפחה בחיפה (כב' השופטת ס. הנשיא אלה
31/1/2019
ת"א (חיפה) 30546-03-16 - מונה טורס בע"מ ח.פ. נ' דוד נחום
כבוד השופט מירב קלמפנר-נבון
תביעה חוזית- נזיקית.
העובדות וטענות הצדדים
מונה טורס בע"מ, חברה העוסקת במכירה ושיווק שירותי נסיעות ברחבי הארץ ובעולם ולטענתה, בעלת מוניטין בתחום (להלן: "התובעת"). דוד נחום, הנתבע 1 פעל כמשתתף חופשי (פרילנסר) אצל התובעת למעלה מעשר שנים (להלן: "הנתבע 1" או "הנתבע"). במסגרת פעילותו רכש הנתבע 1 ממוצרי התובעת ופעל באופן עצמאי מול לקוחותיו. במרבית תקופת העסקתו השתכר הנתבע 1 שכר קבוע וניתן לו תלוש משכורת בגינו. יתרת הכנסתו (יתרת העמלות) של הנתבע 1, הייתה משולמת במסגרת התחשבנות שנתית בסיומה של כל שנה,...
22/11/2018
ע"א 6624/15 - גילה אבן פז נ' קנדקו בע"מ
כבוד הנשיאה א' חיות,כבוד המשנה לנשיאה ח' מלצר,כבוד השופטת ע' ברון
השופטת ע' ברון:
1. במוקד הערעור שלפנינו ניצבת פרשת העלמת כספים מחברה, שבגינה הוגשו תביעה ותביעה שכנגד לבית המשפט המחוזי. החברה הגישה תביעה כספית נגד עובדים בה ומקורבים להם, בטענה כי אלה נטלו ממנה כספים שלא כדין לאורך שנים; כאשר עיקר הטענות הופנו כלפי מנהלת החשבונות של החברה. הנתבעים מצידם טענו כי הבעלים ומנהלה של החברה הוא שפעל להעלמת הכספים על מנת לחמוק מחבות במס; וחלקם אף הגישו תביעה שכנגד בגין סכומים שלטענתם הועברו על ידם למנהל החברה ולמקורבים לו, ואלה נדרשו להשיבם.
ביום 1.7.2015 קיבל בית...
2/10/2018
תמ"ש (חיפה) 45466-10-15 - ג.פ. נ' ע.ו.
כבוד השופטת, סגנית הנשיא, אלה מירז
ס ק ד י ן
מבוא
ראשית, בית המשפט מביע התנצלותו בפני הצדדים, כמו גם בפני באי-כוחם, על העיכוב שבמתן פסק הדין. הצדדים הופנו לתיאום הורי ובית המשפט האמין, שכשם שהגיעו להסכמות בחלק רב מהסוגיות, יגיעו גם להסכם כולל אשר ייתר את המשך הדיונים.
5/8/2018
רשימה מלאה >>
תקדין
תקדין בטוויטר
/HashavimCmsFiles/images/banners/300x300-baner-commit.png
עורכי דין/בעלי מקצוע עוד
152 | S:120