שלח לחבר
דף הבית > מדד מומחים

מדד מומחים

יום טוב בילו
1
רואי חשבון
יום טוב בילו
אזכורים כמומחה
אופן האזכור

הנני בוגר החוג לכלכלה וחשבונאות באוניברסיטת חיפה משנת 1990 , רואה חשבון מוסמך משנת 1993. החל משנת 1993 משמש כשותף - מנהל סניף חיפה והצפון של משרד "ברלב ושות', רואי חשבון", המתמחה בתחומי הביקורת החקירתית . הנני עוסק מזה שנים רבות במתן חוות דעת מומחה מטעם בתי המשפט או מטעם אחד הצדדים, בעיקר במקרים בהם קיימים חשדות לאי סדרים, כמו גם סכסוכים עסקיים, בוררויות , מינוי מנהל מיוחד, ביצוע הערכות שווי ו/או אקטואריה באיזון נכסים בסכסוכים בבית המשפט לענייני משפחה. הביקורת החקירתית עוסקת, בעיקרה במניעה, איתור ובגילוי אי סדרים כספיים והונאות בגופים כלכליים; איתור נכסים; כימות נזקים, הערכת שווי של חברות ועסקים; ניתוח סוגיות פיננסיות סבוכות בתחומים שונים. הביקורת החקירתית מתבססת, בעיקרה, על ניסיון רב השנים בתחום החקירות החשבונאיות ועל הניסיון שצברתי בגופים ממלכתיים ואחרים בתחום החקירות והאכיפה. תחום זה, הוא תחום ייחודי הדורש ידע וניסיון, הן בתחום הכלכלי-חשבונאי והן בתחום החקירות. במהלך השנים, מוניתי בשורה ארוכה של תיקים על ידי בתי המשפט כמומחה לצורך מתן חוות דעת מטעם בית המשפט לבחינת סוגיות חשבונאיות, חקירתיות וכלכליות ולתפקידים של מנהל מיוחד, מפרק ובורר. בנוסף, מוניתי על ידי בתי המשפט למשפחה כמומחה, לצורך: הערכת שווי חברות ועסקים; מוניטין אישי וכושר השתכרות; עריכת תחשיבים אקטואריים וזכויות פנסיוניות; איזון נכסים ובדיקת חשדות להברחת נכסים. בנוסף, סייעתי לעורכי דין וגופים עסקיים רבים באמצעות הגשת חוות דעת מומחה מטעמם, בהתבסס על הניסיון רב השנים שצברתי בתחום ואמון בית המשפט בחוות דעתי, כמו גם הידע לחקור, להוכיח ברמת הראיות הנדרשת, לכמת הטענות ולהותיר הרושם האמין והמקצועי בעת החקירה הנגדית בבית המשפט. מאחר שמשרדנו איננו עוסק בתחומים השגרתיים של ראיית חשבון, הסיכוי להימצא במצב של ניגוד עניינים בעת מתן חוות דעת, הינו קלוש ביותר. בנוסף למתן חוות דעת, משרדנו עוסק, כאמור, בתחומי הביקורת החקירתית, ביקורת פנימית ,ביקורות מיוחדות, בקרות כספיות, סקרי סיכונים וחשיפה להונאות, ביקורת מערכות ממוחשבות, ניתוח דוחות כספיים, עריכת בדיקות נאותות (DUE DILIGENCE) וביקורת הונאות מחשבים (IT FRAUD AUDIT), במגוון רחב של ענפים, החל מעסקים קטנים ועד לתאגידים הגדולים במשק.

מדד לקוחות
דירוג איכות
דירוג מחיר
חוות דעת אחרונות של לקוחות
לחוות דעת נוספות >>
ת"א (חיפה) 54267-10-17 - אחים פהדאן בע"מ ח.פ. נ' מילובר אגודה שיתופית חקלאית בע"מ א.ג.
כבוד השופטת איילת הוך-טל
עת ובהיעדר עמדה מצד הנתבעת, אני ממנה את רו"ח יום טוב בילו (ברלב ושות' - משרד רו"ח) מרח' העצמאות 82 חיפה, טל' 04-8629494 פקס' 04-8644720 כמומחה מטעם בית המשפט לבדיקה ומתן חוות דעת בדבר טענות התובעת לנזקים שנגרמו לה עקב תערובת שסיפקה לה הנתבעת, אשר לטענתה לא היתה תקינה.
המומחה יכמת את הנזקים הכספיים (אבדן רווחים והוצאות) בהתאם לדוחותיה הכספיים של התובעת ויבהיר אילו נזקים ניתן לשייך לבעיות הבריאותיות שנגרמו לחזירים החל באפריל 2015, לכאורה מתערובת שסיפקה הנתבעת.
1. המומחה, הצדדים וב"כ הצדדים...
17/6/2018
תא"ק (תל אביב) 10656-04-12 - אמבר מכון תערובת - אגודה שיתופית חקלאית מרכזית בע"מ נ' מ.א. שפע חקלאות בע"מ
כבוד השופט יונה אטדגי
בעת עוסקת ביצור ומכירת תערובת מזון לבעלי חיים.
הנתבעת 1 (להלן - שפע) עוסקת בגידול עופות. בעלי מניותיה הם הנתבע 2 (להלן - משה) - 50% ובנו, הנתבע 4 (להלן - שמואל), ומנהלה הרשום - משה.
שפע הייתה רוכשת מהתובעת תערובת.
5/6/2018
ת"א (חיפה) 44074-02-17 - אם ג'י אקוויטי (ישראל) בע"מ ח.פ. נ' סמארטליישן בע"מ ח.פ.
כבוד השופטת מירב קלמפנר נבון
ית.
התובעת היא חברה אשר עוסקת ביצירת קשרים, היכרויות ושיתופי פעולה בין חברות הזנק ישראליות לבין משקיעים ברחבי העולם. הנתבעת היא חברת הזנק אשר פיתחה מנוע חיפוש לאיתור שירותי תרגום.
לטענת התובעת, בחודש 8/14 נחתם בין התובעת לנתבעת הסכם ולפיו תשלם הנתבעת לתובעת תשלום חד פעמי של 4800 ₪ בגין שירותי התובעת וכן הוסכם כי הנתבעת תשלם מענק הצלחה בגובה 5% מהסכום המגויס מהמשקיע שהובא בידי התובעת. הוסכם כי סכום המענק ישולם מיד עם קבלה בפועל של מלוא סכום ההשקעה אשר סוכמה עם המשקיע בנתבעת וכן הוסכם כי במידה...
4/6/2018
ת"א (נצרת) 5760-04-14 - חיכמיה בסול נ' ח'אלד בסול
כבוד השופט זיאד הווארי, סגן נשיא
1. בפניי תביעה בה עתרה התובעת למימוש השעבוד ו/או המשכון המוטל על זכויות הנתבע מס' 2 (להלן: "שאדי") בנכס הידוע כמגרש בשטח של 1500 מ"ר בחלקה 3 בגוש 17528 אדמות כפר ריינה (להלן: "הנכס"), וזאת על ידי מכירתם למרבה במחיר והעברת התמורה לאחר ניכוי כל ההוצאות לידי התובעת על חשבון חוב הנתבעים כלפיה, אשר העמידה אותו עת הגשת התביעה ע"ס 1,500,000 ₪.
2. התובעת ביססה את תביעתה על זכרון דברים מיום 08/08/2001 (להלן: "זכרון הדברים") אשר נחתם בינה לבין שאדי, וחתמו עליו בתור עדים הן בעלה מר עפיף בסול (להלן:...
16/5/2018
רשימה מלאה >>
תקדין
תקדין בטוויטר
/HashavimCmsFiles/images/banners/300x300-baner-commit.png
עורכי דין/בעלי מקצוע עוד
152 | S:150