שלח לחבר
דף הבית > מדד מומחים

מדד מומחים

סיון זמיר
8
גרפולוגים
סיון זמיר
אזכורים כמומחה
אופן האזכור

זמיר גרפולוגים הוא אחד ממשרדי הגרפולוגיה העסקית והמשפטית הוותיקים בישראל, במחלקה העסקית אנו מבצעים מיון לעובדים בכמה מהחברות הגדולות במשק הישראלי ובמחלה המשפטית אנו עובדים מול מאות משרדי עריכת דין, לקוחות פרטים, חברות ועסקים וכן ממונים כמומחים ע"י בתי המשפט בישראל.

זמיר סיון, בעלי המשרד והגרפולוג הראשי בעל ניסיון רב שנים בתחום הגרפולוגיה המשפטית, בנוסף לניסיון המקצועי אנו גם משמשים בטכנולוגיות חדישות לזיהוי כתבי יד, כולל בדיקות מסוג Invert ללחצי הכתיבה, בדיקות שרק גרפולוגים בודדים בארץ ובעולם מבצעים.

בנוסף ללקוחותינו בישראל גם בתחום העסקי וגם בתחום המשפטי, אנו מספקים שרותי גרפולוגיה משפטית ללקוחות בהולנד, ארה"ב, קנדה, יוון, איטליה, שוויץ ומדינות נוספות בעולם, כולל הגעה בעת הצורך למדינות אלה עם ציוד מיקרוסקופי לבדיקת מסמכים שנויים במחלוקת.

 

מדד לקוחות
דירוג איכות
דירוג מחיר
חוות דעת אחרונות של לקוחות
לחוות דעת נוספות >>
ת"א (תל אביב) 2702-04-12 - אוטוורקס בע"מ נ' סלים גראבלי
כבוד השופטת בכירה אושרי פרוסט-פרנקל
תמצית טענות התביעה
1. התובעת היא חברה שעוסקת בשיווק חלקי חילוף לרכב, וחברת "אל אחמד סראווי" (להלן: "החברה") שמשרדיה נמצאים בשטחי הרשות הפלשתינית, הייתה אחת מלקוחותיה. טוענת התובעת, שהנתבע ערב אישית לתשלום כל חובות החברה אשר הזמינה וקיבלה ממנה סחורה והתובעת אוחזת ב-25 שיקים שמסרה לה החברה לתשלום סחורות שסופקו לה, המשוכים מחשבון בעל החברה המתגורר בשטחי הרשות הפלשתינית וחשבונו בבנק פלשתין. השיקים חוללו בהעדר כיסוי. שיק נוסף נמסר לתובעת ע"י החברה ע"ס 16,000 ₪ והופקד עת לגביה בבנק לאומי, אך אבד בבנק...
24/4/2016
תא"מ (ירושלים) 46899-01-15 - מוריה טבעון נ' טונר פרינט בע"מ
כבוד השופטת סיגל אלבו
1. בהמשך להחלטה שניתנה בישיבה המקדמית מיום 21.6.16, אני ממנה את מר סיוון זמיר, מומחה לכתבי יד, מרח' דרויאנוב 5, תל אביב, בית כלל, ת.ד. 23050, מיקוד 61231 , על מנת שיכריע בשאלות הבאותבה: האם החתימות המופיעות לצד המלים "למוטב בלבד" בשיקים נשוא התביעה, בהם נמחק הכיתוב "למוטב בלבד", היא חתימת מנהל הנתבעת, מר דב אלבוים, חתימת אשתו או חתימת אחד מילדיו. כן יחווה המומחה דעתו בשאלה האם יתכן שחתימה זו נחתמה על ידי התובעת או אביה, מר אמיר טבעון.
2. להלן פרטי ההתקשרות עם המומחה: טל' 03-6202886, פקס:...
21/6/2016
סע"ש (תל אביב) 19736-01-16 - IN THARUCHAI WICHAI נ' דוד אפרים
כבוד השופט דורי ספיבק
בבקשות הנתבעים התלויות ועומדות, והוראותיי בדבר המשך ההליכים בתיק:
בקשת הנתבעים לזימונו של מר פיצינו (מנהל העבודה): הריני להיעתר לבקשה, במובן זה שניתנת הרשות לנתבעים להגיש בקשה לזימונו לעדות (שתאושר ותוצגה למשרד הפנים) לאחר שהעד יקבל את דרכונו החדש. כמו כן, ניתן יהיה כמבוקש להגיש תצהיר לא מאומת של מר פיצינו, ולאשרו עם הגעתו של העד לארץ.
בקשה להפקדת ערובה להוצאות העד, או למימון הוצאותיו מראש: לא מצאתי כי מתקיימים כאן התנאים החריגים ביותר שנקבעו בפסיקה לכלל לפיו כל צד נושא בהוצאותיו עד למועד מתן...
17/11/2016
הפ (תל אביב) 14237-02-16 - מיכל קיזלשטיין נ' ח.א אנגל אחזקות בע"מ
כבוד השופט יהודה פרגו - שופט בכיר
מבוא
בפני "המרצת פתיחה" בה מתבקש בית המשפט ליתן צו הצהרתי על פיו למבקשת מיכל קיזלשטיין (להלן: "מיכל") קיימת אופציה - בהתאם ל"הסכם אופציה" שנחתם ביום 12.1.2014 - לרכישת דירה בבניין ברח' מרמורק 26 בתל-אביב (גוש 8785 חלקה 71) (להלן: "הדירה") אשר אמורה להיבנות על ידי המשיבה ח.א. אנגל אחזקות בע"מ (להלן: "אנגל") במסגרת תמ"א 38 במחיר של 1,800,000 ₪.
המשיב 2 - אנגל אילן (להלן: "אילן") והמשיבה 3 אנגל חמדה (להלן: "חמדה"), פעלו בשם ומטעם "אנגל" בכל הקשור לאופציה לרכישת "הדירה" וחתמו אישית על "הסכם...
24/10/2017
הפ (תל אביב) 38316-03-15 - עו"ד שמעון חזן נ' אריה אורנשטיין
כבוד השופט יאיר דלוגין
תביעה, אשר במסגרתה עותר התובע לקבל סעד הצהרתי, אשר לפיו יש להמחות לו את זכויותיה של המנוחה, לקוחתו לשעבר, הנובעות מפסק דין שניתן בשנת 1995 ואשר נתן תוקף להסכם פשרה, שכלל, בין היתר, את פינויו מהדירה של הנתבע, שהשכיר אותה בזמנו מאת המנוחה ואשר עד היום מתגורר בה. התובע עותר להמחאת הזכויות מכוח הסכם מכר שנערך בינו ולבין המנוחה ואשר במסגרתו רכש ממנה את הדירה ומכוח ייפוי כוח בלתי חוזר שנתנה לו המנוחה במסגרת ההסכם הנ"ל.
רקע
התובע, מר שמעון חזן, הוא עורך דין במקצועו (להלן: "התובע" או "עו"ד חזן");...
25/10/2017
רשימה מלאה >>
תקדין
/HashavimCmsFiles/images/banners/300x300-baner-commit.png
153 | S:150