שלח לחבר
דף הבית > מדד מומחים

מדד מומחים

יובל זילברשטיין
2
רואי חשבון
יובל זילברשטיין
אזכורים כמומחה
אופן האזכור

רו"ח יובל זילברשטיין שותף מייסד ומנכ"ל בפירמת הייעוץ פרומתאוס. הפירמה מונה 20 שותפים ועובדים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. רו"ח זילברשטיין הינו מומחה בעל למעלה מ-20 שנות ניסיון בביצוע הערכות שווי, ניתוח דוחות כספיים וביצוע עבודות ייעוץ כלכלי מסוגים שונים ומגוונים ברמת מורכבות גבוהה עבור משרדי ממשלה, חברות, ארגונים, מוסדות ציבוריים ועסקים במגוון רחב של ענפי משק.
לרו"ח זילברשטיין תואר מוסמך בהצטיינות במנהל עסקים (התמחות במימון, בנקאות ויזום עסקים) מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים והוא בוגר החוג לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית בירושלים.
לפני ייסוד פרומתאוס, שימש כשותף מייסד והכלכלן הראשי בפירמת הייעוץ גיזה זינגר אבן בע"מ. במסגרת תפקידיו ביצע מאות הערכות שווי וניתוחים כלכליים של חברות עסקיות והכין חוות דעת מומחה לבתי משפט, לרבות חוות דעת מומחה על פי מינוי מטעם בית המשפט, בין היתר בתחומים של ניתוח דוחות כספיים והערכת שווי חברות.
לפני כן שימש כרואה חשבון בכיר בפירמת ראיית החשבון PWC, אחת מארבע פירמות ראית החשבון הגדולות בעולם ("ה-("Big 4.
רו"ח זילברשטיין חבר בלשכת רואי החשבון בישראל ומעביר הרצאות והשתלמויות לחברי לשכת רואי חשבון וארגונים מקצועיים וחברות עסקיות בתחומי הערכת שווי וניתוח עסקי. בנוסף חבר בפורום שווי הוגן של המרכז הבינתחומי, חבר בוועדת הערכות שווי של לשכת רואי חשבון בישראל, חבר באיגוד הישראלי לכלכלנים עסקיים וחבר בוועדת המסים של האגודה הישראלית להערכות שווי ומרצה במספר מוסדות אקדמיים מובילים בתחומים אלו. כמו כן, פרסם מאמרים מקצועיים ב"ביטאון רואי חשבון", ב"תאגידים - כתב עת משפטי לענייני תאגידים, ניירות ערך והגבלים עסקיים", "רבעון לבנקאות" ובעיתונות הכלכלית.
רו"ח יובל זילברשטיין מונה על ידי שופטי בית המשפט הכלכלי ליועצם הכלכלי בתיקים מורכבים רבים, וזוכה להערכה רבה. כך למשל, כבוד השופט כבוב ציין באחד מפסקי הדין את חוות הדעת שהוכנה על ידי רו"ח זילברשטיין וכתב כי היא "מקיפה ומנומקת לעילא" ובהמשך ציין כי מדובר ב"עבודה מקצועית ויסודית לעילא" (פסק דין פרחי נגד אטלס, סעיף 52 ). בפס"ד אחר, כתב כבוד השופט כבוב כי עבודתו של יובל זילברשטיין היתה "מקצועית, ברורה ומנומקת" (פס"ד כהן נגד כהן, סעיף 7).
צוות פרומתאוס ייעוץ כלכלי מתמחה בליווי עסקי-כלכלי בקשר עם הליכים משפטיים ורגולטוריים, כולל הכנת חוות דעת כלכליות ועסקיות ומתן עדות מומחה. מנכ"ל הפירמה, רו"ח יובל זילברשטיין, מנהל את הפעילות ומופיע בבתי משפט כעד מומחה.

מדד לקוחות
דירוג איכות
דירוג מחיר
חוות דעת אחרונות של לקוחות
לחוות דעת נוספות >>
ת"צ (תל אביב) 19410-06-15 - שמעון לוי נ' משרד הבריאות-בתי חולים הממשלתיים
כבוד השופטת אסתר נחליאלי חיאט
בהמשך להחלטתי מהיום אני ממנה את רו"ח יובל זילברשטיין מפרומתאוס ייעוץ כלכלי, רחוב קרמניצקי 14 תל אביב - yuval@pfa.co.il - לשמש מומחה מטעם בית משפט בתיק דנא.
7/5/2018
ת"א (תל אביב) 62924-03-18 - איירונסורס בע"מ נ' רשם החברות
כבוד השופטת רות רונן
1. בקשה לאישור חלוקה על פי סעיף 303 לחוק החברות. במסגרת הבקשה עתרה המבקשת, חברת איירונסורס בע"מ (להלן: "החברה") כי בית המשפט יאשר לה לבצע הפחתת הון בסכום של עד 250 מיליון דולר בהתאם להחלטת דירקטוריון החברה מיום 27.3.2018.
2. החברה התאגדה ביום 17.7.2011 כחברה פרטית. החברה פועלת יחד עם חברות בת בעלות מלאה בארץ ובעולם (כל החברות יחד יכונו להלן: "הקבוצה").
לבקשה צורפו דוחות כספיים מאוחדים של הקבוצה ליום 31.12.2017, ודוחות כספיים מבוקשים סולו ליום 31.12.2016. כן צורפו נתונים כספיים לא מבוקרים סולו...
6/5/2018
פר"ק (מרכז) 24516-04-18 - איביי מרקטפלייס ישראל בע"מ נ' משרד המשפטים/אגף רשם החברות
כבוד השופט בנימין ארנון
1. המבקשת תפרט ותבהיר עד ליום 1.5.18 האמור בסעיף 3.2 (2) של הבקשה ובכלל זה גם כיצד חושב על ידה הסכום של 65 מיליון ₪ המהווה לגרסתה את סכום "כרית הבטחון".
2. בהתייחס לסעיף הנ"ל שבבקשה - המבקשת תוסיף ותפרט עד ליום 1.5.18 מי הם הצדדים השלישיים הקשורים החייבים לה 30 מיליון ₪, מה מקור חובותיהם למבקשת, מהם מועדי הפרעון הצפויים של חובות אלה, ומהן הבטוחות שניתנו למבקשת לשם הבטחת פירעונם של החובות הנ"ל.
3. המבקשת תפרט ותבהיר עד ליום 1.5.18 האמור בסעיף 3.3.1 של הבקשה וכיצד חושב על ידה ההון העצמי של המבקשת...
22/4/2018
הפ (תל אביב) 29095-11-16 - ליאת אהרון זיידה נ' רון דגמי
כבוד השופט חאלד כבוב, סגן נשיא
פסק דין
פתח דבר
בפניי המרצת פתיחה במסגרתה עותרת המבקשת לסעדים הצהרתיים וצו עשה בקשר עם אכיפת הסכם שנכרת בין הצדדים, הסכם הנוגע למניות ולזכויות בחברת פרמיום מרקט במושבה בע"מ (להלן: "החברה").
13/3/2018
ת"א (תל אביב) 38465-04-11 - ס.ב. ניהול מקרקעין בע"מ נ' תינהב חברה לבניה ופיתוח (1990) בע"מ
כבוד השופט מגן אלטוביה
החלטה
לפני בקשה למנות מומחה שיבצע "הערכת שווי עדכנית וריאלית לשנת 2018" למגדל השעון ביפו בע"מ (להלן: "החברה"), לצורך השלמת פסק הדין שניתן בתובענה כאן ביום 18.1.2015 (להלן: "פסק הדין").
המשיבים מתנגדים לבקשה.
28/1/2018
רשימה מלאה >>
תקדין
תקדין בטוויטר
/HashavimCmsFiles/images/banners/300x300-baner-commit.png
עורכי דין/בעלי מקצוע עוד
153 | S:150