שלח לחבר
דף הבית > חפש עו"ד/בעל מקצוע

חפש עו"ד/בעל מקצוע

דביר - רייכרט - שורץ - עורכי דין פליליים
דביר - רייכרט - שורץ - עורכי דין פליליים
תחומי התמחות
  • פלילי

אחר שנים ארוכות בהן שרתנו את המדינה ושמשנו כפרקליטים בכירים בפרקליטות המדינה במחוז הצפון, החלטנו לפרוש לדרך עצמאית ובשנת 2012 ייסדנו את משרד דביר - רייכרט - שורץ - עורכי דין פליליים.
במהלך עבודתנו בפרקליטות ניהלנו מאות משפטים בשורה ארוכה של עבירות פליליות. כל אחד מאיתנו אף הוביל תחום פלילי ייחודי: עו"ד דביר שימש כראש תחום עבירות סמים; עו"ד רייכרט שימשה כראש תחום עבירות נשק ובנוסף התמחתה בעבירות מין ועו"ד שורץ שימש כראש תחום עבירות רכוש ועבירות המבוצעות נגד המגזר החקלאי.
את הניסיון הרחב שרכשנו במשפט פלילי במהלך ליווי ובהנחיית משטרת ישראל וגורמי אכיפה נוספים בביצוע חקירות משטרה סבוכות ומורכבות ומבצעים מיוחדים, אנחנו מתרגמים כיום ליתרון משמעותי ב"הכרת המערכת" המשפטית, המקנה לנו אפשרות להגן על לקוחותינו באופן מיטבי ובהצלחה רבה.
אחת מאבני היסוד בתפיסת עולמינו היא מעורבות אישית וטיפול הדוק ואישי של כל אחד מאיתנו בכל תיק פלילי המגיע למשרדנו ובכל לקוח.
בעבודתנו אנחנו מלווים את הלקוח ופעמים אף את בני משפחתו ברגישות, באחריות, ובמקצועיות, החל מהשלבים המוקדמים של ההליך הפלילי עוד לפני הגשת כתב אישום וכן לפני חקירה במשטרה, במהלך החקירה המשטרתית ולאחר מכן לאורך כל המשפט הפלילי, עד לסיומו.
על לקוחות המשרד נמנים בעיקר אנשים נורמטיבים שהסתבכו לראשונה בחייהם, שמעדו, שטעו ושלא נפגשו מעולם עם העולם הפלילי המאיים והסבוך.
מעבר לעבירות הפליליות ה"קלאסיות" אנחנו עוסקים בשנים האחרונות גם בענייניהם של אנשי ציבור, חברות (ובעלי משרה) שהואשמו בביצוע עבירות פליליות בידי רשויות תביעה נוספות כגון: המשרד להגנת הסביבה, הרשות להגבלים עסקיים, רשות הטבע והגנים, המחלקת לחקירות שוטרים, רשות המיסים, חקירות מכס ומע"מ, נציגי היועמ"ש בעבירות תכנון ובניה.
בנוסף משרדנו מעניק ייעוץ וליווי משפטי לנפגעי עבירה ומתלוננים הזקוקים ל"כתף תומכת" ולידיעה שיש מי שישמור עליהם ועל זכויותיהם המגיעות להם.
למדנו וראינו במאות של מקרים כי טיפול ראשוני ומיידי בידי עורכי דין פליליים מנוסים ולא פחות מכך, הוא שיקבע את המשך עתידו של ההליך הפלילי.
על כן, בייחוד בשלב זה, מומלץ לך - האדם הנורמטיבי - הבטוח "שהצדק יצא לאור" כי "אין נגדי כלום", כי "זה הכל שטויות..." שלא לחסוך משאבים בשלב החקירה במשטרה או עוד קודם לכן לקבל יעוץ וליווי משפטי מקצועי, אשר עשוי במרבית המקרים למנוע עגמת נפש ונזק שלעיתים הינו בלתי הפיך.

 

תקדין
תקדין בטוויטר
/HashavimCmsFiles/images/banners/300x300-baner-commit.png
עורכי דין/בעלי מקצוע עוד
17 | S:91