אישור


ראשי  > חוזים והסכמים  >  הסכמי משכון

מישכון - "מישכון הוא שעבוד נכס כערובה לחיוב; הוא מזכה את הנושה להיפרע מן המשכון אם לא סולק החיוב" (חוק המשכון, התשכ"ז-1967).

הסכם משכון הוא תיעוד לעסקה שכוונתה שעבוד נכס כערובה לחיוב, (גם אם אינה נקראת כך), ונדרש במקרים בהם בכוונת הצדדים להתקשר בעסקה להעברת נכס המשמש כערובה לחיוב. בדרך כלל, על מנת שההסכם יהיה תקף גם כלפי צד ג', היינו כלפי מי שאינו צד להסכם, יש לרושמו כדין.
הסכם המשכון יכלול את פרטי הנכס הממושכן, מטרות ההסכם, תנאי פירעון ההלוואה, הצהרה כי הנכס הממושכן אינו משועבד או מעוקל, ועוד.

באתר תקדין תוכלו למצוא הסכמי משכון לשימושכם, הכוללים הסכם למשכון בגין הלוואה והסכם למשכון זכויות עובד בחברה בין התחייבויות כספיות. ההסכמים ניתנים להתאמה על פי צרכיו של הלקוח ובהתאם לעיסקה אותה מבקשים הצדדים לבצע.

---

דוגמאות חוזים מובילים בתחום

 
---

למה לרכוש חוזה בתקדין ?

אתר תקדין הינו אתר משפטי וותיק ובעל מוניטין רב בקרב עורכי דין, משפטנים, שופטים והציבור הרחב. באתר מיליוני פסקי דין, חוקים, כתבי טענות, תקצירי פסיקה ועוד. תקדין מנוהל ומתוחזק ע"י צוות מקצועי של עורכי דין ומידענים.

תבניות החוזים המוצעות לרכישה בתקדין נערכו ע"י עורכי דין בעלי ניסיון וידע, וניתנות להתאמה אישית בצורה פשוטה ביותר.


---

רכישת חוזים בתקדין - פשוט וקל

מאגר החוזים בתקדין מפולח לפי קטגוריות מקצועיות, באופן המאפשר איתור קל ופשוט של החוזה הרלבנטי. בצד כל חוזה, הסבר לגבי מהותו וכיצד להתאימו לצרכי המשתמש, וזאת, על מנת להקל עליכם למצוא את מבוקשכם, ולעשות שימוש בחוזה בצורה נוחה ויעילה.

*שימוש בתבניות החוזים אינו מהווה ייעוץ משפטי, או תחליף לייעוץ שכזה.

facebook google+