אישור


ראשי  > חוזים והסכמים  >  הסכמי שכירות לדירת מגורים

עסקת שכירות דירת מגורים נחשבת לעסקה שכיחה, ופשוטה למדי בדרך כלל.
עם זאת, קיימת חשיבות רבה לחתימה על הסכם שכירות, וזאת הן למשכיר (בעל הדירה) והן לשוכר. הסכם שכירות המעגן את זכויות הצדדים הינו הדרך הטובה ביותר להבטיח כי תקופת השכירות תתקיים על מי מנוחות, וכי גם אם מסיבה כזו או אחרת, יאלצו הצדדים לסיימה לפני תום התקופה, הדבר ייעשה על פי הכללים שסוכמו מראש.
גם כאשר מדובר בעסקת שכירות סטנדרטית, חשוב מאד לקרוא את החוזה לפרטיו, ולהתאימו לצרכיהם הייחודיים של הצדדים.
ככלל, חוזה השכירות יכלול את תיאור הנכס והצדדים ויפרט את המותר והאסור לבצע בנכס, ואת התחייבויות שני הצדדים - השוכר והמשכיר. בכלל זאת, חוזה השכירות יפרט על מי מוטל לבצע תיקונים בנכס, מהי תקופת ההודעה המקודמת שיש ליתן במקרה של סיום החוזה או להפך - של רצון להאריכו, הסדרי תשלומי שכר הדירה, מה נחשב כהפרת חוזה, מהן הסנקציות במקרה של הפרה, סוגי הבטוחות ועוד .
באתר תקדין תוכלו למצוא הסכמי שכירות אותם ניתן להתאים לנכס ולצדדים, ובהם הסכם שכירות בלתי מוגנת, הסכם שכירות משנה, הסכם שכירות כולל אופציה, הסכמי שכירות עם בטחונות מסוגים שונים ועוד.

---

דוגמאות חוזים מובילים בתחום

 
---

למה לרכוש חוזה בתקדין ?

אתר תקדין הינו אתר משפטי וותיק ובעל מוניטין רב בקרב עורכי דין, משפטנים, שופטים והציבור הרחב. באתר מיליוני פסקי דין, חוקים, כתבי טענות, תקצירי פסיקה ועוד. תקדין מנוהל ומתוחזק ע"י צוות מקצועי של עורכי דין ומידענים.

תבניות החוזים המוצעות לרכישה בתקדין נערכו ע"י עורכי דין בעלי ניסיון וידע, וניתנות להתאמה אישית בצורה פשוטה ביותר.


---

רכישת חוזים בתקדין - פשוט וקל

מאגר החוזים בתקדין מפולח לפי קטגוריות מקצועיות, באופן המאפשר איתור קל ופשוט של החוזה הרלבנטי. בצד כל חוזה, הסבר לגבי מהותו וכיצד להתאימו לצרכי המשתמש, וזאת, על מנת להקל עליכם למצוא את מבוקשכם, ולעשות שימוש בחוזה בצורה נוחה ויעילה.

*שימוש בתבניות החוזים אינו מהווה ייעוץ משפטי, או תחליף לייעוץ שכזה.

facebook google+