שלח לחבר
דף הבית > חדשות משפטיות > בחסות שטייניץ: 4 חשודים בסרסרות נעצרו במסגרת המאבק בהון השחור

חדשות

בחסות שטייניץ: 4 חשודים בסרסרות נעצרו במסגרת המאבק בהון השחור
בחסות שטייניץ: 4 חשודים בסרסרות נעצרו במסגרת המאבק בהון השחור
23/08/2012, עו"ד אנה נודל

לאחר חקירה סמויה משותפת של המשטרה ורשות המיסים, נעצרו ארבעה חשודים בהפעלת בתי בושת בבתי מגורים בתל אביב; לפי ההערכות החשודים העלימו הכנסות של מיליוני שקלים

ארבעה חשודים בסרסרות נעצרו אתמול (ד') לאחר חקירה סמויה ממושכת. לפי החשדות, הם הפעילו בתי בושת בבתי מגורים בתל אביב והעלימו הכנסות בהיקף של מיליוני שקלים. החקירה התנהלה בשיתוף פעולה בין המשטרה לבין רשות המיסים.

החשודים נעצרו במהלך מבצע משותף של ימ"ר תל אביב, יס"מ ירקון ויחידת יהלום של רשות המיסים. במהלך החיפושים שבוצעו בבתי הבושת של הארבעה, נתפסו סכומי כסף מזומן גדולים. החשודים הובאו בפני בית משפט השלום בתל אביב להארכת מעצר. 

גל הגזירות והקיצוצים בתקציב הממשלה, שנועד לכסות את הבור שנוצר בין הכנסות להוצאות הממשלה, כלל סעיף משמעותי של גביית כמיליארד שקל מההון השחור בארץ. כתוצאה, רשות המיסים הגבירה בתקופה האחרונה את המאבק בהון השחור ע"י פעילויות מסוג זה. להערכת הרשות, חלק גדול מההון השחור נמצא בידי ארגוני הפשיעה. כדי להעמיק את גביית המיסים, קיבלה רשות המיסים לאחרונה תוספת של כ-750 עובדים חדשים.

בנוסף אולי יעניין אותך
הרשמה לניוזלטר
באפשרותכם להירשם לניוזלטר תקדין ולהתעדכן באופן יומי בחדשות המשפטיות החמות ביותר, בתקצירי פסקי הדין החשובים ביותר שניתנו לאחרונה, בעידכוני החקיקה ובעוד מידע חשוב. כל שעליכם לעשות הוא להקליד את כתובת הדוא"ל שלכם ותקבלו את הניוזלטר לתיבת הדואר שלכם.
הרשם עכשיו
תקדין
/HashavimCmsFiles/images/banners/300x300-baner-commit.png
153 | S:150